GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesi, www.aykarentacar.com, Ayka Teks. Konf. Dış Ticaret Ltd Şti (First Car Rental /AYKA) tarafından yönetilir. Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman First Car Rental / AYKA, doğrudan ya da dolaylı olarak (bilgi vermeniz istenen yerlerde) size dair kişisel bilgi toplayabilir. Bununla birlikte First Car Rental / AYKA bu kişisel bilgileri sadece, bu Gizlilik Beyannamesi'nde ileri sürülen amaçlara uygun olarak kullanır ve toplanan kişisel bilgilerin korunmasını sağlar.

First Car Rental / AYKA, işlerini yürütmek, ilgilenebileceğiniz ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek , sunmak ve web istatistiklerinin gelişimi için müşteriler ve web sitesindeki ziyaretçiler hakkında bilgi toplar ve işler. Verdiğiniz bilgiler,gerektiği zaman size ulaşılması için ; web sitesinde yapılan işlevsel değişiklikler hakkında bilgi vermek ya da sizin için faydalı olabilecek hizmetler sunmak için kullanılacaktır. First Car Rental / AYKA, alan adı, siteye giriş sayısı, ziyaret edilen sayfalar, öncesinde/sonrasında ziyaret edilen siteler ve kullanıcı oturumunun uzunluğu dahil olmak üzere, bu web sitesinin kullanımına ilişkin bilgi toplayabilir ve bu bilgileri analiz edebilir. Bu bilgi, bir tanımlama bilgisi kullanılarak toplanabilir. Tanımlama bilgisi, web sayfası sunucumuz tarafından sabit sürücünüze yerleştirilen küçük bir metin dosyasıdır. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek, bir tanımlama bilgisini kullanmayı ya da kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen araç kiralama işlemlerinizde SSL adı verilerin güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiçbir ortamda kesinlikle saklanmayıp onay için doğrudan bankanıza iletilmektedir.